Detské funkčné oblečenie

Unuo detské funkčné oblečenie je skvelým každodenným pomocníkom pre aktívnych drobcov.

Hebučké a extrémne pružné detské bambusové oblečenie ocenia aj špunti s najcitlivejšou pokožkou (napríklad aj s atopickými ťažkosťami). Bambusové vlákno skvele saje pot, môžete ho šikovne využiť ako spodnú funkčnú vrstvu. V chladnejšom počasí bambusová viskóza zahreje, v letných teplejších dňoch, naopak, ochladí.

Detské funkčné oblečenie s UV ochranou 50+ je skvelé k rybníku, do mora, ale aj na šport. UV ochrana nie je daná povrchovou úpravou, ale použitým materiálom. Deti sú v UVéčku chránené aj bez krému, čo urobí radosť aj vodným tokom.

Neoprénové dojčenské plavky oproti tým jednorazovým nenasakujú okolitú vodu. Ľahko sa obliekajú, lem na nohaviciach a okolo pása je totiž extrémne pružný. Bočné švy sú zošité plochým švom, dieťatko tak nikde nič netlačí. Lem zároveň bráni vykĺznutiu prípadných nehôd.

Unuo, Detské merino termo prádlo ochráni drobcov za každého počasia rovnako ako ovečky na pastvinách ich kožúšok. V lete príjemne chladí av zime naopak úžasne hreje. Má optimálnu jemnosť pre dotyk s citlivou detskou pokožkou.